Vyhľadávanie


Kontakt

Alternatívna liečba
VTR-BICOM s.r.o
Mlynská ulica č.42
Ružomberok
03405

0915 602 513

E-mail: vtrbicom@gmail.com

Jadeit je symbolom čistoty a vyrovnanosti

Termomasáže

 

Termomasážna posteľ

 

SPINREX Waysen

Absolútna novinka medzi termomasážnymi posteľami!

s moderným dizajnom a patentom chráneným systémom masážnych valcov je úplnou novinkou medzi termomasážnymi posteľami. V chrbtovom matraci sa na rozdiel od klasických masážnych postelí nachádzajú až 2 valce (1 v hornej polovici - krčnej oblasti a druhý v dolnej polovici - pásovej oblasti) pozostávajúce zo 42 samostatných patentom chránených masážnych hlavíc. Masážne valce sa posúvajú po chrbtici smerom od hlavy až ku kostrči, klesajú a stúpajú a zároveň sa otáčajú okolo svojej osi.

 

Nožný matrac je pokrytý 35 jadeitovými platničkami s priemerom 5 cm a celá posteľ je vyhrievaná tkaninou z uhlíkových vlákien, ktorá emituje prospešné dlhovlnné infračervené žiarenie.

 

Doporučujeme vyskúšať v našom centre ...

 

-odstraňuje každodennú únavu, napätie a stres po náročnom dni. Funkcia prehrievania zvyšuje účinok masáže (prehriate telo masáž ďaleko lepšie príjme) alebo po prechladnutí (prehrieváním sa prechladnuté telo dostane rychlejšie do normálu a navrátí sa psychická a fyzická pohoda

- spustenie samoliečebného procesu , ktorý obmedzí zdravotné problémy : bolesti chrbtice , hlavy , nôh , bolestivá menštruácia , problémy so žalúdkom , s obličkami , vysoký krvný tlak , posilnenie imunitného systému. 

 


 Zelený kameň, skrývajúci overené liečivé schopnosti. Tento "poklad" medzi kameňmi patrí od pradávna medzi najvyužívanejšie liečebné kamene. Vďaka svojim harmonizujúcim a liečivým účinkom môže ďakovať za povesť symbolu pokoja a mieru. Pre čínsku kultúru bol kameň symbolom piatich hlavných cností: múdrosť, spravodlivosť, milosrdenstvo, skromnosť a odvahu.Bol nazývaný nebeským kameňom, odstraňuje nepokoj, únavu, posilňuje organizmus. Posilňuje funkciu nervového a imunitného systému, napomáha správnej funkcii srdca, krvného obehu, eliminuje problémy s otehotnením, tíši migrény a bolesti. Je skvelý ako podporná liečba infekcií, všetkých typov žltačky a kŕčových žíl. Jeho zelená farba výrazne pomáha k zníženiu horúčky