Vyhľadávanie


Kontakt

Alternatívna liečba
VTR-BICOM s.r.o
Mlynská ulica č.42
Ružomberok
03405

0915 602 513

E-mail: vtrbicom@gmail.com

Diagnostikou je možné zistiť príčinu alergií ako sú
potravinové alergény, presnejšie testovanie alergických reakcií organizmu na jednotlivé druhy bežných potravín * všeobecné alergény - peli, prach, zvieracie chlpy (srsť) * nedostatok minerálov a vitamínov v tele * napadnutie vírusmi, baktériami, plesňami a inými parazitmi * poruchy orgánov a orgánových skupín * psychická záťaž, záťaž toxínmi a ťažkými kovmi a iné.

 

Možnosti liečby a jej úspešnosť

Každá choroba je vyvolaná poruchou informácie na medzibunkovej úrovni (bioinformácia), čo vyvolá zmenu bioinformačných frekvencií.
Biorezonančný prístroj meria bioenergetické frekvencie jednotlivých orgánov a tkanív ľudského tela. Ich odchýlky od normálu súvisia s poruchami činnosti príslušných orgánov a tkaniva v ľudskom organizme. Vďaka porovnaniu zosnímaných frekvencií s frekvenciami uloženými v rozsiahlej databáze odhalí biorezonančný prístroj rušivé vlnenie.Dokáže vykonať diagnostiku a vyhodnotiť problém v organizme, ale zároveň dokáže vykonať liečbu.Pri liečbe prístroj upravuje rušiace biorezonančné frekvencie a ako harmonizované a posilnené vracie späť do organizmu.Dokáže obnoviť správny bioenergetický tok medzi orgánmi navzájom ako aj medzi orgánmi a mozgom ako hlavným koordinátorom všetkých procesov, ktoré sa odohrávajú v organizme. Pod týmto vplyvom dochádza k zásadnej úprave regulačného systému a tým aj k zlepšeniu stavu pacienta.Pre zjednodušenie možno povedať,že vlastné vlnenie tela prístroj sníma, odfiltruje patologické vlnenie od prospešného, po eliminácii patologického posilnené prospešné vlnenie vracia späť do pacientovho tela.

Liečba alergie

 

Pri liečbe vychádzame z poznania, že alergia je len následkom disharmónie,ktorá v tele nastala za určitých okolností

Na absolvovanie terapie sú potrebné  2 - 4 sedenia, ale úspešnosť terapie sa mnohokrát prejaví už po prvej terapii

Po jej diagnostikovaní nasleduje ihneď terapia na odstránenie alergénu a po absolvovaní terapie aj okamžitá kontrola či k došlo k jeho odstráneniu 

Redukcia nadváhy s biorezonančnou terapiou

Pri tejto metóde chudnutia dochádza k oživeniu látkovej výmeny, správnemu riadeniu pocitu hladu a sýtosti, zníži sa chuť na jedlo, vylepšia sa funkcie zažívania, celkovo sa zlepší zdravotný stav, podporí sa vôľa a aktivuje sa vitalita a radosť zo života.

 

 zlepší sa funkcia zažívania a celkovo zdravotný stav,
- telo efektívnejšie využíva prijatú stravu,
- normalizuje sa hospodárenie hormónmi, zlepší sa látková výmena,
- zníži sa výskyt chronických ochorení a rakoviny,
- zníži sa riziko infarktu, mŕtvice a cievnych ochorení,
- zlepší sa fyzická kondícia, lebo sa zníži zaťaženie pohybového ústrojenstva,
- zvýši sa sebavedomie jedinca a radosť zo života